Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Dratów – Oferty sprzedaży i najmu domów

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z użytkowym poddaszem wraz z działką o pow. 2800 m Jeśli marzysz o własnym azylu poza miastem, gdzie poranek zaczyna się od śpiewu ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Dom z tarasem Pałecznica

Pałecznica(Dratów + 25 km)

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Budynek mieszkalny wolnostojący, parterowy , bez podpiwniczenia o konstrukcji drewnianej. Od wewnątrz ściany wyłożone płytami gipsowymi i malowane farbami akrylowymi. Konstrukcja dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemce

Niemce(Dratów + 27 km)

575 000 zł238 m² 2 415,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zamieszkaj w nowym, parterowym domu w bliskich okolicach Lublina. Nowocześnie wykończony, funkcjonalny rozkład pomieszczeń a do tego niewielkie nakłady finansowe pozwolą zrealizować.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij